Platforma:

  PC, Switch, Playstation, Xbox

  Gatunek:

  Symulator

  Termin wydania:

  14 listopada 2019

  FABUŁA

  Poznaj świat widziany oczami pszczoły! Konkuruj w pszczelich wyścigach, walcz z wrogami, zbieraj pyłek, szalej w pszczelim tańcu i swobodnie eksploruj świat gry inspirowany nowojorskim Central Parkiem.

  Kiedy na horyzoncie pojawiają się pierwsze promienie słońca, ul zaczyna budzić się ze snu. Tutaj hierarchia i pracowitość decydują o zapewnieniu dostatniego, miodnego życia całego roju. Sprawdzasz więc stan skrzydełek, stopień odchylenia czułków, odbierasz zadanie od Królowej i ruszasz, żeby wypełnić swoją pierwszą, samodzielną, pszczelą misję! 

  Przed Tobą pracowity dzień pełen pszczelich wyścigów, zbierania pyłku, niesienia pomocy innym pszczołom, które wpadły w kłopoty, wskazywania drogi zagubionym siostrom pszczelim tańcem oraz dzielnego stawiania czoła wrogom. A przy okazji poznajesz park, w którym znajduje się Twój dom oraz jego mieszkańców. Wszystko zmienia się jednak, kiedy dowiadujesz się, że ludzie postanowili ściąć drzewo, w którym mieści się Wasz ul. Od tej chwili los Twój oraz Twojej pszczelej rodziny, leży w Twoich zwinnych łapkach i rączych skrzydełkach!

  ROZGRYWKA

  Gra została zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie rodziców i dzieci, w ciekawy sposób angażując całą rodzinę. Dodatkowo zbudowana została w oparciu o łatwe do opanowania i zrozumiałe dla dziecka mechanizmy. W tej interaktywnej opowieści gracze dostaną szansę spojrzenia na świat z zupełnie innej, owadziej perspektywy oraz możliwość poznania zwyczajów i ważnych wydarzeń z życia pszczół.

  GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Niepowtarzalna możliwość poznania świata w makro skali z mikro-perspektywy pszczoły miodnej;
  • Rzeczywiste odwzorowanie otoczenia inspirowanego nowojorskim Central Parkiem;
  • Trzy zróżnicowane tryby rozgrywki wzbogacone elementami edukacyjnymi;
  • Możliwość interakcji z otoczeniem, w tym z ludźmi, zwierzętami, roślinami i innymi owadami;
  • Brak przemocy, co czyni grę doskonałym wyborem dla rodziców szukających bezpiecznego tytułu do wspólnej zabawy z dzieckiem;
  • Relaksująca muzyka skomponowana przez Mikołaja Stroińskiego, odpowiedzialnego m. in. za ścieżki dźwiękowe do takich gier, jak: Wiedźmin 3 czy Zaginięcie Ethana Cartera.

  W grze Bee Simulator dostępne są trzy tryby rozgrywki:

  1. Fabularny tryb dla pojedynczego gracza, w którym poznajemy historię pszczelej rodziny i staramy się uratować rój przed zagrożeniem ze strony ludzi.
  2. Tryb swobodnej eksploracji świata zainspirowanego nowojorskim Central Parkiem.
  3. Tryb split-screen oparty o kooperację lub klasyczną konkurencję, oferujący dodatkową mapę, dzięki której rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza.

  PODSTAWOWE INFORMACJE

  Deweloper: VARSAV Game Studios S.A.

  Wydawca: BIGBEN Interactive 

  1. DESIGN

  2. PRODUKCJA

  3. PREMIERA

  4. ROZWÓJ

   NASZE PROJEKTY

   Napisz do nas

   VARSAV Game Studios S.A.
   Aleje Jerozolimskie 123a
   02-017 Warszawa

   Tel: 22 100 46 29
   Fax: 22 100 46 08
   E-mail: varsav@varsav.com

    Imię i Nazwisko (wymagane)

    Twój Email (wymagane)

    Twoja wiadomość